Zoek Je Bedrijfswagen Logo
Gebruikte bedrijfswagens Nieuwe bedrijfswagens Vrachtwagens Leasen Dealers Over ons Nu adverteren

Renault Trafic 2.0 dCi 145 T29 L1H1 AUTOMAAT 2 X SCHUIFDEUR AIRCO NAVIGATIE 3ZITS CRUISE CONTROL

Renault Trafic 2.0 dCi 145 T29 L1H1 AUTOMAAT 2 X SCHUIFDEUR AIRCO NAVIGATIE 3ZITS CRUISE CONTROL Alle 21 foto's
Kilometerstand
70.397 km
Bouwjaar
11-2020
Motorvermogen
145 pk
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Lengte / Hoogte
L1 / H1
Laadvermogen
1248 kg
Emissieklasse
Euro 6
Kleur
Wit
Vraagprijs € 16.950,- excl. btw
Lease vanaf € 274 /mnd
Maandbedrag berekenen

Bereken eenvoudig je maandbedrag en bekijk de mogelijkheden voor jouw bedrijf.

Over deze bedrijfswagen

Merk: Renault
Carrosserievorm: Bestelauto
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 176 km/u
CO?-uitstoot: 153 g/km
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

- Standaard aflevering (zonder meerprijs): Auto wordt keurig gereinigd, gerestyled, technisch nagekeken, vloeistoffen op peil en minimaal met 3 maanden APK afgeleverd zonder extra kosten. Let op; auto heeft een eventueel benodigde onderhoudsbeurt dan nog niet gehad..
- SERVICE PAKKET ( Grote beurt ) (€ 499,96 ex BTW): De auto wordt afgeleverd met een SERVICE PAKKET. Dit omvat o.a: Controle vloeistoffen, evt op peil brengen Vervangen olie. Vervangen oliefilter Vervangen brandstoffilter Vervangen luchtfilter Indien nodig vervangen van het interieurfilter Controleren remmen, evt vervangen/repareren Banden minder dan 3 mm :>nieuwe Airco Controle Nieuwe APK. Kosten van dit pakket € 499.95 ex btw
- Garantiepakket A (€ 849,96 ex BTW): De auto wordt afgeleverd met Garantiepakket A: Grote beurt met 1 maand volledige garantie. O.a: Controle vloeistoffen, evt op peil brengen Vervangen olie Vervangen oliefilter Vervangen brandstoffilter Vervangen luchtfilter Indien nodig vervangen van het interieurfilter Controleren remmen, evt vervangen/repareren Vervangen Multiriem Controleren Distributieriem(en)/ evt vervangen Airco controle Banden minder dan 3 mm : nieuwe Nieuwe APK Kosten van Garantie Pakket A: 849.50 euro exclusief BTW.
- Garantiepakket B (€ 1.049,95 ex BTW): De auto wordt afgeleverd met Garantiepakket B: Grote beurt met 3 maanden volledige garantie. O.a: Controle vloeistoffen, evt op peil brengen Vervangen olie Vervangen oliefilter Vervangen brandstoffilter Vervangen luchtfilter Indien nodig vervangen van het interieurfilter Controleren remmen, evt vervangen/repareren Vervangen Multiriem Controleren Distributieriem(en)/ evt vervangen Banden indien minder dan 3 mm: nieuwe Airco Controle Nieuwe APK Kosten van Garantie Pakket B: 1049.95,- euro exclusief btw.
- VIABOVAG Garantiepakket C (€ 1.349,96 ex BTW): De auto wordt afgeleverd met Garantiepakket C: Grote beurt volgens onderhoudsschema met 6 (zakelijk) tot 12 maanden (particulier ) volledige BOVAG garantie O.a: Controle vloeistoffen, evt op peil brengen Vervangen olie Vervangen oliefilter Vervangen brandstoffilter Vervangen luchtfilter Indien nodig vervangen van het interieurfilter Controleren remmen, evt vervangen/repareren Vervangen multiriem Controleren distributieriem(en)/ evt vervangen Airco Controle Nieuwe APK Banden minder dan 3mm worden vervangen. Kosten van dit garantiepakket € 1349.95 ex btw
Dit afleverpakket bevat: Geen nieuwe APK

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- DAB-ontvanger
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium

Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen

Veiligheid
- Brake Assist System
- Electronic Stability Program (ESP)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem

Overig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterdeuren met ruiten
- Bestuurdersstoel verstelbaar
- Grijs kenteken
- Houten vloer in laadruimte
- i.o Imperiaal
- i.o Lichtmetalen velgen
- Laadruimte betimmerd
- LED dagrijverlichting
- Leesverlichting in de hemel
- N.A.P. kilometer Check
- Parkeersensor achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Treeplanken
- Tussenschot volledig

= Bijzonderheden =

Nieuw model Renault Trafic voorzien van dubbele schuifdeur met ramen. Auto is altijd dealeronderhouden, complete historie is aanwezig. Vanzelfsprekend voorzien van NAP.

Als gevolg van de huidige uitdagende marktomstandigheden bieden wij in deze periode onze voorraad op 2 verschillende manieren te koop aan:

1; ZEER SCHERP (AF)GEPRIJSD, de auto is door ons gepoetst, gerestyled, technisch in orde gemaakt, vloeistoffen gecheckt en voorzien van een APK van minimaal 3 maanden voor de AANBIEDINGSPRIJS van €16950 ,- ex btw, u kan dan GEEN auto inruilen echter heeft U wel gewoon 1 maand garantie op het draaiende gedeelte van motor en versnellingsbak. Wij kijken op dit moment dagelijks kritisch naar onze prijsstelling en passen die waar nodig aan. Vergelijk gerust onze prijzen.

2; De auto wordt voor €17950 ,- exclusief btw op onze normale voorwaarden geleverd!!! Inclusief (retour)-garantie voor 100% zekerheid en mogelijkheid tot INRUIL, bij deze optie bent u verzekerd van maximale zekerheid omdat de auto met 1 maand VOLLEDIGE garantie wordt geleverd. Voorwaarde hiervoor is wel dat de auto volgens onderhoudsschema is onderhouden of wordt afgeleverd met het benodigde pakket. (dit is een eerlijke garantie, als er iets defect is/gaat, zijn de kosten voor ons )
Samen met onze medewerkers wordt een advies opgesteld om te kijken of de auto aan een onderhoudsbeurt toe is wij hebben bij 99% van onze autos de servicelijsten en onderhoudsboekjes aanwezig om dat gedetailleerd te bespreken.

Uitgebreidere GARANTIE is vanzelfsprekend ook mogelijk tot en met 12 maanden BOVAG garantie voor uiterste zekerheid, maar wij leveren ook onderhoudspakketten op maat. Lees hier meer over op onze website onder het tabblad garantie. Wij willen iedere klant bij ons laten vertrekken met een gerust gevoel en aangepast aan de persoonlijke wensen van onze klant. Voor meer informatie kunt u natuurlijk contact opnemen met ons en wij staan u dan graag te woord. Omdat wij hoofdzakelijk bedrijfsautos verkopen voor de zakelijke markt zijn onze prijzen exclusief btw, hier komt voor de particuliere koper nog 21% btw bij. Indien Marge zetten wij het erbijAls een echte Franse auto onderscheidt ook deze Renault Trafic zich met zijn doordachte vormgeving en uitstekende rijkwaliteiten. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Onverhoeds de deur opengooien is een risico voor passerend verkeer. De schuifdeur aan de zijkant is dus gemakkelijker én veiliger. Natuurlijk behoren LED koplampen, treeplanken en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.

U kunt het audiosysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Extra opties op deze auto zijn: buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Trafic samen. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat.

Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!

= Bedrijfsinformatie =

Wij zijn gespecialiseerd in kleine bestelwagens. Wij leveren al onze autos met NAP en onderhoudshistories. Onze auto worden in zeer goede condities aangeboden tegen zeer scherpe prijzen. Wij zijn geen doorsnee autobedrijf, wij zetten onze autos keurig klaar. Wij worden op TRUSTPILOT gewaardeerd met een 4,9 (van 5 sterren) uit meer dan honderden beoordelingen. Daarmee staan wij op de 1ste positie van Nederland in de rubriek autobedrijven. Ook op onze Facebook pagina worden wij gerecenseerd met een 4,8 uit 5 sterren. Ook op Google scoren wij een zeer hoge waardering van 4,8 ( van 5 sterren ). Wij hebben lage overheadkosten en werken iedere dag hard om de klant een goede service te verlenen zowel tijdens de verkoop als erna. Wij kijken altijd goed naar de markt om ons complete aanbod tegen de scherpste prijzen aan te bieden.
Kijk op onze website voor onze totale voorraad of bel met Raymond van Lieshout 0412-630101.
Onze openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.30. s LET OP: Zaterdag en Zondag gesloten.

Financial lease berekenen

Aanbieder

Raymond van Lieshout Auto's BV

Rossinistraat 27
5344AK OSS

raymondvanlieshoutautos.nl

Erkende aanbieder Reageert doorgaans binnen 1 werkdag Bezichtiging op afspraak

Interesse in deze bedrijfswagen?

Neem rechtstreeks contact op met Raymond van Lieshout Auto's BV.

Kenteken gekopieerd