Bereken eenvoudig je maandbedrag en bekijk de mogelijkheden voor jouw bedrijf.
Merk: Man
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: dec. 2017 - dec. 2023
Koppel: 340 Nm
CO?-uitstoot: 226 g/km
Fabrikant: Zeeland Bedrijfswagens De Poort 22 4411PA RILLAND, NL 0113-405610 http://www.zeelandbedrijfswagens.nl info@zeelandbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Houten vloer in laadruimte
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket (Comfortstoel(en), stuur multifunctioneel)
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia pack (Apple Carplay/Android Auto, Bluetooth, Connected services, Multimedia-voorbereiding, Radio)
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Man TGE u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. Hij heeft een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De comfortstoelen van deze Man TGE staan bekend om hun goede zithouding.
De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Ook helpen het hill hold functie en autonoom remsysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Man TGE, neem dan snel contact met ons op.
= Bedrijfsinformatie =
Zeeland Bedrijfswagens
De bedrijfswagenspecialist in de Regio Zuidwest Nederland
Op zoek naar een gebruikte bedrijfsauto? Bij Zeeland Bedrijfswagens bent u op het juiste adres. Uw auto leasen, ook dit is geen probleem, kijk op onze website, en bereken zeer eenvoudig uw leaseprijs. www.zeelandbedrijfswagens.nl. Ook starters kunnen wij in de meeste gevallen zonder aanbetaling een financial lease voorstel bieden.
Wij bieden u gebruikte bedrijfswagens van recente bouwjaren tegen scherpe prijzen. Iedere auto wordt afgeleverd volgens onze hoge standaarden. Tevens kunt u kiezen voor meerdere garantie mogelijkheden, u kunt deze terug vinden op onze website, www.zeelandbedrijfswagens.nl
Ruime voorraad
Persoonlijk advies
Eenvoudige lease mogelijkheden (ook voor starters)
Full service
Moderne werkplaats
“Autos die weten wat werken is”
Wij verwelkomen u graag in onze showroom
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld zijn wij niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Interesse in deze bedrijfswagen?
Neem rechtstreeks contact op met Zeeland Bedrijfswagens.